Blokje Om kleintjeOp zaterdag 3 september jl. werd het wandeldoosje Blokje Om door onze wijkbewoonster Agnes Leijen officieel gepresenteerd en overhandigd aan wethouder Martien Jansen en hoofdredacteur van De Nuenense Krant Maikel van der Heijden.

Het fraai vormgegeven wandeldoosje bevat 20 Blokjes Om (18 wandelingen en 2 fietstochten) in en rond Nuenen c.a., eerder gepubliceerd in De Nuenense Krant. De Blokjes Om uit het wandeldoosje zijn gedrukt op handzame gelamineerde vouwkaartjes waardoor ze gemakkelijk mee te nemen zijn. Twee Blokjes Om van 1 en 1,5 km lopen door onze wijk Nuenen Oud-West en vertellen o.a. het verhaal van de Andrieskerk, melkboer Broer van der Linden, het Trouwlaantje en de Spinazie academie. De Blokjes Om kunnen gecombineerd worden tot één wandeling.

 

De doosjes zijn in Nuenen te koop bij Vincentre aan de Berg 29, Risjamo in het Kernkwartier en Bruna, Parkstraat 13.